Jessamine Saat
Bahar mevsimini yaşamaya başladığımız bugünlerde içimizi ısıtacak cıvıl cıvıl renkleri kullanmaya hazırmısınız. Dilerseniz öncelikle akıp giden zamanın şahidi saatlerimiz ile başlayalım. Avon’dan bayanlara özel rengarenk saat çeşitleri geliyor. Jessamine Saat modelleri Mavi, Sarı ve Mor renkleri ile kıyafetlerinize uyum sağlayacak ve görenleri heyecanlandırıp dikkatini çekecektir. Bahar trendini yaşamak isteyen tüm bayanlar için özel üretilmiş olup, Quartz donanımlı ve 2 yıl garantilidir. Dene, kullan beğenmezsen 30 gün içinde iade edebilirsin.
Sipariş Kodları – Sarı: 37015 Mavi:37016 Mor:37017

Renkli Saat Modelleri

Codie (Erkek)
Alışkın olduğunuz modellerden daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıkan Codie Erkek Saati beyaz bronz kaplama üzerine tasarlanmış olup, kayışları deriden oluşmaktadır. İlk bakışta dikkat çeken iç yapısı ise tüm giysilere uyum sağlayarak modayı sürekli takip etmenize yardımcı olacaktır.

Modern Saat Modeli

Macy
Özellikle hafif açık renk tonlarından hoşlanan bayanların tercihi genelde açık kahve tonlarıdır. Bu düşünce ile yola çıkılan Macy bayan saat genelde erkeklerin daha çok tercih ettiği kayışlı kordon şeklinde tasarlanmıştır. Yine her zamanki gibi Quartz donanımlı olup kampanya kapsamında 42,95 TL olarak alabilirsiniz.

Macy Watch

Presley
Erkekler genelde deri kayışlı modelerden hoşlandığı bilinmektedir. Özellikle klasik görünümlü modelleri çok satıldığı bilinmektedir. İşte sizler için özenle seçilmiş bir ürün Presley Saat beyaz bronz gövdesi ile görenleri kendine hayran bırakan bu model kayışları 17-25 cm arasında ayarlanabilmektedir. Normal fiyatı 55 TL olup kampanya dönemlerinde 38,95 TL gibi bir rakama alabilirsiniz. Erkeklere alınacak en özel hediyelerden birisidir.

Klasik Model

Kimberlee Leopard Desenli
Özellikle kadınların moda anlayışı uzun bir zamandan beri leopar desenler seçimler üzerine oluşmaktadır. Özellikle çanta, cüzdan gibi aksesularda sıkça görmeye alışkın olduğumuz bu durum şimdi saat markaları ilede karşımıza çıkıyor. Avon Kimberlee Leopard Desenli Saat kasası altın renginde olup, kayışlar leopar desenli olarak tasarlanmıştır. Ayarlanabilir kayışları olup toplamda 23cm uzunluğundadır.

Leopar Desenli

Jamie Mavi
Özellikle genç, heyecanlı ve maceracı erkekler klasik modeller yerine daha çok enerji veren tasarımları tercih etmektedir. Gün boyu kolunuzda sıkılmadan taşıyacağınız her bakışta size heyecan verecek bir model Jamie Mavi Erkek Saati mavi renkli olarak tasarlanan ürünün ayarlanabilir H bölmesi bulunmaktadır.

H Bölmeli

Tera
Dikkat ettiyseniz kadınlar genelde küçük ve zarif ürünlerden hoşlanır. Tabiki bu durum tüm kadınlar için geçerli olmasada büyük bir bölümü bu kurala uymaktadır. Özellikle saat ve bileklik gibi takı çekitlerinde oldukça zarif modeller tercih edilir. Bunun farkında olan modacılar sizin için Tera Saati geliştirdi. Bileklik şeklinde tasarlanan ürünün çapı 4cm olup, parlak pirinç kaplama ile dekore edilmiştir.

Narin Tasarım


5.563 Defa incelendi