Hızla akıp giden zamanı takip etmek yada dikkat çekici bir aksesuar olarak kullandığımız saat ilk olarak MÖ 4000 yılında keşfedilmiştir. Geçen zaman içerisinde kullanımı hızla yaygınlaşan bu ürün aynı zamanda moda’nın vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelmiştir. Kadın ve erkekler için bir birinden özel modelleri ile kolunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz bu ürünleri birde Avon kalitesi ile denemelisiniz. Her kampanya farklı modelleri satışa sunan Avon Saat Markaları arasında Quartz donanımlı ve daha önce hiç görmediğiniz modelleri sizlere sunmaktadır. Bu sayfada her kampanya yenilerini göreceğiniz Avon Saat Kataloğu yer almaktadır.

Modern Saat Modeli

Codie Erkek Saati
Alışkın olduğunuz modellerden daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıkan Codie Erkek Saati beyaz bronz kaplama üzerine tasarlanmış olup, kayışları deriden oluşmaktadır. İlk bakışta dikkat çeken iç yapısı ise tüm giysilere uyum sağlayarak modayı sürekli takip etmenize yardımcı olacaktır.

Geçmiş Kampanya Ürünleri
Aşağıda yer alan ürün ve fiyat bilgileri geride kalmış kampanyalara ait olup, neler kaçırdığınızı görmeniz için eklemştir. Ama üzülmeyin aynı ürün yeniden satışa çıkabilir. Kampanyaları takip etmeye devam edin.

Macy Watch

Macy
Özellikle hafif açık renk tonlarından hoşlanan bayanların tercihi genelde açık kahve tonlarıdır. Bu düşünce ile yola çıkılan Macy bayan saat genelde erkeklerin daha çok tercih ettiği kayışlı kordon şeklinde tasarlanmıştır. Yine her zamanki gibi Quartz donanımlı olup kampanya kapsamında 42,95 TL olarak alabilirsiniz.

Klasik Model

Presley
Erkekler genelde deri kayışlı modelerden hoşlandığı bilinmektedir. Özellikle klasik görünümlü modelleri çok satıldığı bilinmektedir. İşte sizler için özenle seçilmiş bir ürün Presley Saat beyaz bronz gövdesi ile görenleri kendine hayran bırakan bu model kayışları 17-25 cm arasında ayarlanabilmektedir. Normal fiyatı 55 TL olup kampanya dönemlerinde 38,95 TL gibi bir rakama alabilirsiniz. Erkeklere alınacak en özel hediyelerden birisidir.

Leopar Desenli

Kimberlee Leopard Desenli
Özellikle kadınların moda anlayışı uzun bir zamandan beri leopar desenler seçimler üzerine oluşmaktadır. Özellikle çanta, cüzdan gibi aksesularda sıkça görmeye alışkın olduğumuz bu durum şimdi saat markaları ilede karşımıza çıkıyor. Avon Kimberlee Leopard Desenli Saat kasası altın renginde olup, kayışlar leopar desenli olarak tasarlanmıştır. Ayarlanabilir kayışları olup toplamda 23cm uzunluğundadır.

H Bölmeli

Jamie Mavi
Özellikle genç, heyecanlı ve maceracı erkekler klasik modeller yerine daha çok enerji veren tasarımları tercih etmektedir. Gün boyu kolunuzda sıkılmadan taşıyacağınız her bakışta size heyecan verecek bir model Jamie Mavi Erkek Saati mavi renkli olarak tasarlanan ürünün ayarlanabilir H bölmesi bulunmaktadır.

Narin Tasarım

Tera
Dikkat ettiyseniz kadınlar genelde küçük ve zarif ürünlerden hoşlanır. Tabiki bu durum tüm kadınlar için geçerli olmasada büyük bir bölümü bu kurala uymaktadır. Özellikle saat ve bileklik gibi takı çekitlerinde oldukça zarif modeller tercih edilir. Bunun farkında olan modacılar sizin için Tera Saati geliştirdi. Bileklik şeklinde tasarlanan ürünün çapı 4cm olup, parlak pirinç kaplama ile dekore edilmiştir.   Paylaş

1.205 Defa incelendi