2015 Yılına biraz durgun başlayan Avon K2 kampanyası ile eski günlerine dönmeye başlıyor. Özellikle yeni satışa çıkan ürünler ve süper teklif sayfasında yer alan bir birinden özel hediye çekilişleri ile yine çok konuşulacak bir kampanya dönemi bizi bekliyor. 23 Ocak – 20 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerli olan Avon Şubat Kataloğu 2015’te yer alan indirim ve süper fırsatları buyrun birlikte inceleyelim.

Avon Şubat Kataloğu 2015

Kataloğun kapak resmini ilk defa satışa çıkacak olan Avon Mesmerize parfüm markası oluşturmaktadır. Sayfayı açtığınızda ise sizi her kampanya en çok incelenen süper teklif sayfası ve çekiliş kampanyası karşılamaktadır.

Avon Mesmerize Parfüm Satışa Çıkıyor
Özellikle 14 Şubat için hazırlanan Mesmerize Kadın EDT + Mesmerize Erkek EDT çiftlerin aynı kokuyu kullanması ve bunu %60’a varan indirimlerla almasını amaçlamaktadır. 30,50 TL’den başlayan fiyatlar ve karton çanta hediyesi ile sahip olacaksınız. Avrupa’da en çok satılan parfüm markalarından birisidir.

Süper Teklif Kadın ve Erkek Saati
Her kampanya en çok incelenen sayfalar arasında yer alan Avon Süper Teklif bu sefer farklı bir uygulamaya giderek hem kadınlar, hemde erkekleri mutlu ediyor. Bu katalogdan yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişe Modern Erkek Saati yada kadınlar için Feminine Colour Silicon saati sadece 23,95 TL’ye alabilecekler. Bitmedi bu ürünlerden herhangi birini aldığınızda çekilişe katılacak ve 1 Adet Sony LED TV, 20 Adet Sony Kamera, 500 Adet Big & Daring hacim veren maskaradan birini kazanabilirsiniz. Şimdiden herkese boş şanslar dileriz. Detaylar http://www.avontemsilci.gen.tr sitesinde yer almakta olup, ayrıca kazananlarıda görebilirsiniz.

Herhangi 2 Parfüm 59,95 TL
Kadın ve erkekler için etkileyici ve kalıcı koku sunan Avon Parfüm çeşitleri eşi görülmemiş bir kampanya iki karşımıza çıkıyor. Avon Ocak Kataloğu sayfa 4-15 arasında yer alan kokulardan herhangi iki tanesi sadece 59,95 TL’dir. Dilerseniz fırsat kapsamında alabileceğiniz markaları tanıyalım. Perceive Erkek EDT, Perceive Kadın EDP, Black Suede, Incandessence, Elite Gentleman, Rare Pearls, Full Speed Adrenaline ve Little Pink Dress’i seçebilirsiniz.

Individual Blue Erkek Parfüm 3’lü Set 29,95 TL
Özellikle genç ve enerjik erkeklerin vazgeçilmez kokusu Individual Blue Erkek EDT odunsu ve turunçgil kokuları ile şimdi 3’lü set halinde sahip olma imkanınız bulunuyor. Sprey ve roll-on deodorant hediyeli sadece 29,95 TL ödeyerek alabilirsiniz. Özellikle erkeklere alınacak en özel hediyedir.

Soft Musk Bayan Parfüm 3’lü 47,95 TL
Hanımların severek kullandığı gül, yasemin + misk birleşimi ortaya çıkan karşı konulmaz kokunuz şimdi karşı konulmaz bir fiyata satılıyor. 3 Adet Soft Musk EDT 144 TL yerine sadece 47,95 TL’ye almanızı sağlıyor.

Büyük makyaj paleti

Makyaj Paleti Almanın Şimdi Tam Zamanı
size daha önce görülmemiş bir fırsattan bahsetmek istiyorum. Avon’un Master Collection Makyaj Paleti çeşitleri şimdi %70’e varan indirimlerle devam ediyor. Yukardaki resimde ürün kodları ve fiyat bilgileri yer almaktadır.

Şubat Kataloğu

Katalogda yer alan ürünleri size en yakın temsilci yada sitemizden online sipariş şeklinde verebilirsiniz.31.289 Defa incelendi

Avon Şubat Kataloğu 2015 için 3 yorum yapılmış


ZÜLFİYE
17 Şubat 2015

5 katalog 8,50 tl artı hizmet 1,50 tl çok fazla, hem size satış yapıp hizmet veriyoruz hem kataloğu para verip alıyoruz hiç kar olmuyor. Daha cüzi bir rakam olabilir hizmet bedeli de olmamalı

Gamzd
05 Şubat 2013

Evet bu sorunun yanıtını ben de merak ediyorum. Reklamlardaki renk hangisi?

drya
25 Ocak 2013

perfect kiss serisinde irina shayk’in kullandığı renk hngisi??