Yeni bir yıl ve yeni bir avon kampanyasına hazırmısınız. 27 Aralık 2013 günü başlayacak olan Avon ocak kataloğu 2014 muhteşem indirim ve paket fırsatlarına ek olarak hediyelere doyacaksınız. Avon 2014 ilk kampanyası 2014 Ocak 2014 tarihine kadar muhteşem fırsatlarla devam edecektir. Sözü daha fazla uzatmadan sizi online katalog ve öne çıkan fırsatlar ile baş başa bırakalım.

Avon Care İle Ekstra Nemlendirme
İçinde bulunduğumuz kış aylarında siz ve sevdiklerinizin narin cildi için yenilik ve geliştirmelere devam eden avon care kakao yağı ile geliştirilmiş E vitamini içeren el, yüz ve vücut kremlerini satışa sunuyor.

On Duty Deodorant İle Terleme Problemine Son
Sprey deodorant ile büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan On Duty şimdide Roll-on deodorant çeşitleri ile kadın ve erkekler için 48 saat ter kokusuna karşı mücadele ediyor.

Avon True Life PArfüm’ü Denediniz mi?
Türkiyenin bir numaralı kozmetik ve parfüm markası avondan süper bir koku daha satışa çıktı Avon True Life erkek ve bayan çeşidi ile muhteşem bir deneyim hemde inanılmaz fiyatlarla geliyor.

Avon Solutions Ürünleri Yarı Fiyatına
Cilt bakımınız için bir birinden farklı seçenekler sunan solutions avon ocak kataloğu ile %50 indirimli sahip olma imkanı sunuluyor. Hemde tüm çeşitlerde geçerli olduğunu unutmayınız.

Avon Parfüm Çeşitleride %50 İndirimli
Bay ve bayan kokuları ile Türkiyenin bir numaralı parfüm markası olan avon şimdi, bir çok parfüm markasında %50 indirim imkanı ile avon ocak kataloğu 2014 ile geliyor.   Paylaş

15.748 Defa incelendi

Avon Ocak Kataloğu 2014 için 3 yorum yapılmış


derya
28 Aralık 2012

hem ocak 2013 kataloğunun 28 aralıkta sayfanızda yayınlanacağını ilan ediyorsunuz hemde yayınlamıyorsunuz bu ne biçim iş madem yayınlamayacaksınız o zaman tarinh belirtmeyin bi zahmet belirtincede zamanında yayınlayın

Avon Yönetici
28 Aralık 2012

Derya hanım öğle sonrası yayınlanır ve yayınlandı

hatice
14 Ocak 2013

avonun internet sayfası hiç güzel degil mesala 28 aralık 25 ocak kotologundaki hiç bir ürün görünmüyor gerci hiçbir ürün yok katolokdaki tüm ürünlari görmek ister siteye giren kişi ve begendigini almak ister ben ikinçi kez yaşadım bazı züccaciye ürünü istiyorum temsilcim ürünün az oldugu için bittigini söylüyor madem kampanya yapıyor o ürünü katologa koyuyorsanız isteyen alabilsin neden az ürünü katologa taşıyorsunuz böyle bir çoook müşteri kaybı olur ben mesala iki kez oldu bir daha ürün almam ovundan her ay mutla ürün alırım ama bundan sonra almam istedigim ürünler stokta bitmiş bitecek kadar az koymayın sizde