Sıcak yaz günlerine adım adım veda etmeye hazırlandığımız bugünlerde bizi sımsıcak fırsatların olduğu bir kampanya karşılıyor. Avon Eylül Kataloğu 2014 kapak resminde Avon’un en iddialı ruj çeşidi olan Ultra Colour Bold Ruj süslemektedir. 22 Ağustos 19 Eylül tarihleri arasında geçerli olan Avon kampanya 10 kataloğu sayfamızdan online inceleyebilirsiniz.Avon Eylül Kataloğu 2014

Siz kataloğu incelerken bizde sizler için öne çıkan fırsatları aktaralım. Bu kampanya nerdeyse her üründe bir fırsat olup 30 farklı ürünü sadece 1 TL ödeyerek alma imkanınız olduğunu hatırlatalım.

Avon Ultra Colour Bold Ruj Satışa Çıktı
Bu kampanya en çok konuşulacak ürünlerden olan Avon Ultra Colour Bold Ruj satışı başlandı. Gelmiş geçmiş en cesur rujumuz olarak tanıtılan ürün 15 farklı renk çeşidinden oluşmakta ve %40 indirimli olarak satışa sunuldu.

Holly Saat Süper Teklif
Tüm avon kampanyalarının en çok incelenen sayfası süper teklif bu ay kadınlara özel süper bir kol saati ile karşımıza çıkıyor. Holly saat son moda bir ürün olup, cam taş süslemeleri ve Quartz donanımı ile kolunuzdan hiç çıkarmayacaksınız. Avon eylül katalog ürünlerinden yapacağınız 25 TL alışverile Holly bayan saat sadece 27 TL ödeyerek sahip olacaksınız.

Parfümlü Vücut Losyonu 1 TL
Parfümlerinizi daha etkili ve kalıcı hale getirmenizi sağlayacak olan parfümlü vücut losyonu şimdi sadece 1 TL olup bu fırsattan yararlanmak için aşağıda yer alan bayan parfümlerinden birini almanız gerekmektedir. Hemde aşağıda belirtilen parfümler %50 indirimli olup kesinlikle kaçırmamalısınız.
Far Away – Rare Gold – Rare Diamonds – Rare Pearls – Perceive Bayan – Avon Femme – Little Black Dress – Incandessence – Pur Blanca Elegance – Celebre

Avon Men Ürünleri 1 TL
Fırsatlar sadece hanımlara değil erkekler için %50 indirimli parfüm + yanında Avon Men ürünlerinden seçtiğiniz herhangi bir çeşidi sadece 1 TL olarak sahip olmak isteyenler hemen aşağıdaki markalardan birini alabilir. True Force – Individual Blue – Full Speed Adrenaline – Perceive Erkek – Elite Gentleman – Urban Edge – Signature

Wish Of Love Sadece 16.90 TL
Kadınların gözde parfüm markası Wish Of Love hemde ekonomik fiyatı ile her kampanya vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Sıcak teklif kapsamında sadece 16.90 TL ödeyerek sahip olacaksınız.

Video Katalog
Yukardaki online kataloğu incelemekte sorun yaşayan ve mobil kullanıcılar için aşağıda kataloğun video hali bulunmaktadır. Dilediğiniz seçenekten yararlanabilirsinii.

   Paylaş

Yorum ve Soru Bulunamadı