Yeni bir avon kataloğu için hazırmısınız? Bu sefer alışılmışın dışında cuma günü yerine, perşembe günü başlıyoruz. Çünkü ülkemiz için büyük bir öneme sahip olan 30 ağustos zafer bayramı kutlamaları için resmi ve özel kurumların cuma günü bayram sevinci yaşayarak çalışmayacak olmasındandır. Avon eylül kataloğu olarak yayına başlayan kampanya bir birinden özel fırsatlar eşliğinde 29 ağustos – 20 eylül tarihleri arasında geçerlidir. Sözü fazla uzatmadan hemen fırsatlara geçiyoruz.

Avon’un Yeni Yüzü Hadise
Özellikle avon makyaj ürünlerini incleyenler, merak ettikleri ürünlerin nasıl göründüğünü hadise üzerinde görip alıp almama konusunda karar vereceklerdir. Hadiseye şimdiden başarılar dileyerek katalog iç sayfalarda olan fırsatları görelim.

Hediyeli Ürünlerle Dop Dolu
Parfüm ve makyaj ürünlerinden bir ürün aldığınızda yanında o ürün ile uyumlu başka bir ürün hediye edilmektedir. Hemde alacağınız ürün %70′e varab indirimlerle alacaksınız. Perceive bayan parfüm alana, sprey deodorant, Individual blue erkek parfüm alan sprey deodorant, spectr lash maskara alana ise kirpik kıvırma aleti hediye buna benzer fırsatları mutlaka inceleyin.

Soft Musk Bayan Parfüm Almanın Tam Zamanı
Çünkü hem kendinize hem sevdiklerinize alabileceğiniz soft musk bayan parfüm 1 alana 22.90 TL 2 tane almak istediğinizde ise toplamda sadece 30.90 TL ödeyerek alabilirsiniz.

Windscape Hem Siz Hemde Partneriniz İçin Kampanya
Bay ve bayanlar için muhteşem ve bir okadarda ekonomik kokusu ile dikkat çeken Windscape avon eylül kataloğu fırsatlarında, 1 adet windscape bayan parfüm alana yanında 1 adet windscape erkek parfüm bitmedi yine 1 adet windscape bayan parfüm hediye, 1 tane siz alın 2 tanede avon hediye etsin.

Parfümlerde %70′e Varan İndirimler
Infinite moment bay ve bayan parfüm çeşitleri sadece 27,90 TL olup, Slip into bayan parfüm çeşitleride yine aynı şekilde sadece 27,90 TL ödeyerek alabileceksiniz.

Parfüm Seti Fırlatları Kaçmaz

Erkekler için Wilderness + sprey deodorant sadece 35,90 TL olup kadınların gözdesi haline gelen treselle bayan parfüm + sprey deodorant hediyesi ile birlikte sadece 31,90 TL bu fiyata almak imkansızdır.

Not: bu sayfada belirtilen fiyatlar sadece, 29 ağustos – 20 eylül 2013 tarihleri arasında geçerli olup sayfadaki katalog her zaman son katalog olarak yayınlanmaktadır.

Avon Eylül Kataloğu Sipariş Ver
Bizim belirttiğimiz fırsatlar sadece bir kaçı siz mutlak geniş ve kafanızın rahat olduğu bir anda kataloğu baştan sona incelemelisiniz. Kaçırılmayacak fırsatlarla avon siparişleriniz için sitemiz Türkiyenin her yerine kapıda ödeme kolaylığı ile hemen alabilirsiniz. Aşağıdaki sipariş giriş linkine tıklayın ürün kodları ile hemen sipariş verin. Beğenmez yada memnun kalmazsanız 30 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz

http://www.avonsiparis.gen.tr/avon-siparis-girisi   Paylaş

13.939 Defa incelendi