Ufukta yeni yol göründü elveda 2013 demeye hazırmısınız? Son kampanyamız olan avon kampanya 14 sonrasında ise merhabar avon 2014 diyeceğiz. 29 Kasım – 27 Aralık arasında geçerli olan avon aralık kataloğu süper indirim ve hediye seçenekleri ile dopdolu olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. 2013 Yılı son fırsatı olan kampanya 14 ile siz ve sevdiklerinizi mutlu edecek gelişmeler aşağıdaki online katalogda yer almaktadır.

Avon 2014’e Son Bir Kampanya Kaldı
Kapak resminde Hadise ve Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı avon aralık katalog fırsatları kaçırılmayacak cinstendir. Yeni yıl hediyeleride içeren kataloğu baştan sona incelemelisiniz.

Kolye Küpe ve Saat 3’ü bir arada
Avon aralık kataloğu süper teklif sayfasında kadınlar için muhteşem bir set sizi bekliyor. Altın görünümlü 3’lü set ile sizde başdöndürücü olacaksınız.

Premiere Luxe Bayan Parfüm
Her kampanya yeni ürünlerle karşınıza çıkan avon aralık kataloğunuda boş geçmiyor ve kadınlar için özel bir parfümü satışa sunuyor. Premiere Luxe EDP görkemli ve premium parfüm kullanmak isteyenler için özel üretildi.

Leila El Çantası Hediye
Sayfa 7-17 arasında yer alan parfüm çeşitlerinden herhangi 2 tanesini aldığınızda kadınlar için şık ve gösterişli leila el çantası hediyedir. Sizde bu muhteşem hediyeye sahip olmak için belirtilen sayfalardan 2 parfüm almanız yeterlidir.

Parfümler Yarı Fiyatına
Kokunuzla farklılık oluşturmak isterseniz avon parfüm çeşitleri kampanya 14 kataloğundada %50 indirim imkanı ile sizlere ulaşmaya devam ediyor. Hemde hediyeli satılan ürünlerimize hayır diyemeyeceksiniz.

Kataloğu Göremeyenler
Mobil cihazlar vetelefonlardan kataloğu göremeyebilirsiniz. Aşağıdaki linkten video kataloğu inceleyiniz.   Paylaş

18.144 Defa incelendi