Bir yıla daha veda etmeye hazırlanırken Avon ailesi sizlere en yeni fırsatlarla yeni bir kampanya hazırlamanın telaşında olduğunu söyleyebilirim. Kampanya 14 kataloğu ile birlikte 2014’e veda edip, bir birinden özel fırsatlarla Avon 2015 fırsatlarına merhaba diyeceğiz. Ve işte son kampanyamız olan Avon Aralık Kataloğu 2014 başlıyor. 28 Kasım 26 Aralık tarihleri arasında geçerli olup, bu yılın son fırsatlarını kaçırmamalısınız.

Avon Aralık Kataloğu 2014

Her yerde olduğu gibi Avon’da yeni yıl hazırlıklarına oldukça hızlı başlamış görünüyor. Kapak resminde Türkiye’nin en centilmen erkeği Engin Altan Düzyatan’ın aile portresi yer almaktadır. Dilerseniz hemen önce çıkan fırsatları derleyelim. Boş bir anınızda online kataloğu baştan sona mutlaka incelemelisiniz.

Süper Teklif Çok Özel Bir Takı Seti
Her kampanya en çok incelen sayfalar arasında yer alan Avon Süper teklif bu sefer inanılmaz bir şekilde Süper Teklif diyebiliriz. Kadınlar için 3 farklı takı seti bir arada 90 TL değerinde olan bu ürünlere sadece 29,50 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Elmas şeklinde tasarlanmış kol saati, Sweet Things kolye ve küpe seti görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizde bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken sadece 25 TL’lik alışveriş yapmaktır.

Incandessence Yeni Şişesinde %50 İndirimli
Kadınlara sunulan fırsatlarla devam ediyoruz. Avon bayan parfüm çeşitleri arasında kullananların asla vazgeçemediği bir marka Incandessence yeni şişe tasarımı ile sadece 33,50 TL ödeyerek alabilirsiniz. Bitmedi Incandessence EDP aldığınızda yanında aydınlatıcı inciler ve Incandessence kalem parfüme sadece 4,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bayan Parfüm Çeşitleri Yarı Fiyatına
Güzel ve bakımlı kadınların olmazsa olmazı kokular Avon Aralık Kataloğu kapsamında %50 indirimli şimdi dilerseniz indirime giren markalar ve fiyatlarını hep birlikte inceleyelim. Far Away, Only İmagine, Surrender Bayan, little Black Dress, Little Gold Dress, Far Away Bella, Our Story Bayan, Sensuelle, Treselle, Aqua Bayan, Rare Pearls, Rare Gold ve Rare Diamond dahil belirtmiş olduğum tüm parfümler sadece 33,50 TL’den sahip olabilirsiniz.

Perceive Bayan Parfüm 3’lü Paket Fırsatı
Yine kadınların asla hayır diyemediği bir parfüm markası Perceive 3’lü paket fırsatı ile tek ürün fiyatına alacaksınız. Toplam değeri 201 TL olan 3 adet Perceive bayan parfüme sadece 69,95 TL’ye sahip olun.

Erkek Parfümleri Yarı Fiyatına
Tüm aileniz için çok özel olan Avon yine erkek ve çocuklarıda unutmadan fırsatlara devam ediyor. Erkekler için dilerseniz önce parfüm indirimleri ile başlayalım. Çünkü çok sevilen markaları %50 indirimle alacaksınız. Perceive Erkek, Our Story Erkek, Aqua Erkek, Black Suede, Signature, Elite Gentleman, Urban Edge, Wilderness, True Force markaları en çok satılanlar olup, %50 indirimli almak için geç kalmayın.

Full Speed Erkek Parfüm 3’lü Paket Fırsatı
Kadınlar için Perceive bayan ile fırsat paketi hazırlayan Avon erkekler içinde enerjik kokusu ile dikkat çeken ve 100ml boyutu ile aylarca bitmeden kullanabileceğiz Full Speed EDT 3’lü pakt fırsatı sunuyor. Toplamda 207 TL değerinde olan 3 adet Full Speed Parfüm’e sadece 69,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

avon aralik katalogu 2014 Aralık Kataloğu (2014)

Maskara Almanın Şimdi Tam Zamanı
Göz alıcı kirpiklere sahip olmak için Avon Maskara çeşitleri şimdi her hangi 2 adet aldığınızda sadece 19,95 TL ödeyeceksiniz. Evet yanlış duymadınız 2 ürüne 50 TL yerine sadece 19,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

maskara cesitleri Aralık Kataloğu (2014)

Avon 2015 Kataloğu 26 Aralık’ta Başlıyor
Yukarda sizler için özetle bir derleme yapmış olduk, Avon Aralık Kataloğu 2014 yılı için son kampanya olup, Avon Ocak Kataloğu 2015 fırsatları yeni yıldan önce yani 26 Aralık Cuma günü başlayacaktır. 2015’in ilk fırsatlarını yine sitemizden online olarak görebileceksiniz.   Paylaş

31.043 Defa incelendi